Wyróżnienie Marszałka dla naszego Stowarzyszenia

W amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu odbyła się doroczna gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Te najbardziej prestiżowe regionalne wyróżnienia przyznano już po raz dwudziesty. Nasze Stowarzyszenie zostało wyróżnione w kategorii INNOWACYJNE METODY STOSOWANE W ZAKRESIE ROZWOJU I PROMOCJI MIAST I OBSZARÓW WIEJSKICH. Razem z nami nagrodę przyznano również Gminie Szubin.

– Jak zwykle są to postaci wielkiego formatu, najlepsi z najlepszych, twórczy, aktywni, godni naśladowania, rozsławiający nasz region w szerokim świecie i zaangażowani w lokalne inicjatywy. Czynią dobro i służą rozwojowi województwa – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

17.06.2021 TORUN. Dwudziesta edycja gali Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego FOT. ANDRZEJ GOINSKI

Na uroczystej gali nasze Stowarzyszenie reprezentowali prezes Marek Nikodem oraz członek Zarządu Przemysław Mazur.

Komentowanie jest wyłączone